За місяць прокату в США "Левіафан" заробив 272 тисячі доларів

26

Янв 2015

За місяць прокату в США "Левіафан" заробив 272 тисячі доларів

; Коментировать

За даними сайту Box Office Mojo фільм Андрія Звягінцева "Левіафан", що отримав "Золотий глобус" і номінований на премію "Оскар", заробив в американському прокаті за місяць близько 272,1 тисячі доларів.

У російський прокат картина вийде 5 лютого. Про український прокат ще нічого не відомо.

Проте вже стався витік фільму в мережу. У зв'язку з цим незалежний digital-продюсер В'ячеслав Смирнов за місяць до російської прем'єри організував збір коштів для команди творців на окремому сайті, виступивши проти піратства.

На даний момент лічильник сайту показує, що зібрано понад 680 тисяч рублів ( приблизно 10,5 тисяч доларів - Gazeta.ua) Збір коштів завершиться в день виходу "Левіафана" в російський прокат. У свою чергу, творці фільму заявили, що вони вдячні за цей порив Смирнова, а всі зібрані кошти згодом віддадуть в фонд "Подаруй життя".

Лауреат Каннського фестивалю "Левіафан" зібрав значний "урожай" нагород європейських кінофестивалів, зокрема, Гран-прі 58-го Лондонського кінофестивалю, Гран-прі фестивалю в Мюнхені, головний приз кінофестивалю у сербському Паліче, премію "Золотий глобус". "Левіафан" також висунутий на британську премію BAFTA і на премію "Оскар" у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою".

http://gazeta.ua/articles/culture/_za-misyac-prokatu-v-ssa-leviafan-zarobiv-272-tisyachi-dolariv/605970

Опубликовано в Россия

Оставить комментарий